MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:
Partnerzy
 
logo Flightbox sp. z o. o. specjalizuje się w tworzeniu i rozwoju modułowych systemów rezerwacji online oraz innych kompleksowych rozwiązań IT dla branży turystycznej.

Do sztandarowych produktów należą wyszukiwarki na stronę www oraz systemy rezerwacji biletów lotniczych tanich linii i regularnych linii lotniczych, systemy rezerwacji hoteli i systemy rezerwacji aut na wynajem. W ofercie znajdują się rozwiązania zarówno dla małych biur podróży jak i touroperatorów, konsolidatorów, linii lotniczych i innych firm z branży turystycznej.
Więcej informacji na: www.flightbox.pl.
 
logo Polski Związek Organizatorów Turystyki

Więcej informacji na stronie: www.pzot.pl.
 
logo Zoover to jeden z największych portali turystycznych w Europie, gdzie oceniane są obiekty noclegowe, destynacje, plaże i atrakcje turystyczne. Portal jest jednym z wiodących, bezpłatnych i niezależnych platform dyskusyjnych dla podróżników. Od momentu założenia firmy w 2005 roku w Holandii, firma rozszerzyła swoją działalność już w 25 krajach.

Portal odwiedza rocznie ponad 160 milionów użytkowników z 25 krajów. Witryna skupia ponad 1,700,000 opinii o hotelach z 46,000 miejsc docelowych na całym świecie. Ponadto portal zawiera bogatą galerię zdjęć i filmów z obiektów i miejscowości wypoczynkowych zamieszczonych przez samych turystów. Więcej informacji na stronie: www.zoover.pl.
Jesteś tutaj: Strona główna > Partnerzy
wstaw na FB