MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

XFly

 
Informacje ogólne Konfiguracja Boxy ofertowe Zamów Ceny
Implementacja na stronie internetowej
Umieszczenia wyszukiwarki może dokonać samo biuro podróży, lokując odpowiedni link na własnej stronie lub w pełni integrując z własną stroną za pomocą opcji "gate". Dzięki naszym partnerom i z wyszukiwarką XFly mogą Państwo przygotować odpowiedni portal.
Sposoby instalacji wyszukiwarki
 
FREE-install: Jako odwołanie bezpośrednio do naszych serwerów − łatwo i szybko!

Przy tej opcji nie występuje opłata instalacyjna. Przy pomocy panelu konfiguracyjnego przygotowujemy wyszukiwarkę, w wyniku otrzymujemy link, który umieszczamy na własnej stronie internetowej:
  • w ramce − wstawiamy ramkę (iframe) z naszą wyszukiwarką na swoją stronę
  • w osobnym oknie / jako hiperłącze − internauta klika link i zostaje przekierowany na stronę gdzie robi rezerwacje, (po kliknięciu linka użytkownik zobaczy stronę z samą wyszukiwarką, np. taką).
 
GATE: Wyszukiwarka osadzona na Państwa stronie www − ładnie i profesjonalnie!

Opcja druga (gate) polega na tym, że umieszczają Państwo na własnej stronie skrypty które pobierają z naszego serwera wyszukiwarkę i wstawiają ją jako treść dokumentu (zintegrowany element Państwa strony). Na koniec całość jest wysyłana do internauty jako jedna spójna strona. UWAGA: aby cały proces rezerwacji mógł odbyć się na Państwa stronie (nie tylko krok 1 i 2) należy wykupić certyfikat SSL dla strony z wyszukiwarką, aby zabezpieczyć dane klientów przekazywane w formularzu rezerwacyjnym (protokół szyfrowania danych https://).

Przykładowe podłączenia za pomocą opcji "gate": Więcej informacji znajdziesz w instrukcji obsługi − konfiguracja i podłączenie.
Jesteś tutaj: Strona główna > XFly > Podłączenie
wstaw na FB