MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

XFly

 
Konfiguracja Podłączenie Boxy ofertowe Zamów Ceny Dostawcy
Wyszukiwarka biletów lotniczych XFly

Wyszukiwarka XFly to nic innego jak nowoczesne rozwiązanie IBE MerlinX przygotowane specjalnie dla podróżników indywidualnych i biznesowych. W ciągu zaledwie paru chwil można znaleźć loty czarterowe, rejsowe i tanich linii oraz w intuicyjny sposób zarezerwować bilety oferowane przez wszystkich przewoźników.

XFly w kilka sekund sprawdza wszystkie dostępne połączenia na wybranych trasach i zapewnia bezstresową rezerwację bez zbędnych formalności. Wyszukiwarka jest szybka, prosta i ma wiele przydatnych funkcji ułatwiających znalezienie odpowiedniej oferty i błyskawiczną rezerwację, a bilet w formie elektronicznej zagwarantuje wygodę i komfort w trakcie planowania podróży.

System rezerwacji biletów lotniczych na Twoją stronę WWW!

 
Wyszukiwarka
Krok 1: kryteria wyszukiwania do góry

Wybierz miejsce wylotu oraz przylotu. Po wpisaniu 3 pierwszych liter system wyświetli podpowiedzi, spośród których w łatwy sposób możesz wybrać pożądaną lokalizację. Miejsce wylotu i przylotu można wybrać także korzystając z mapy, do której prowadzi ikonka zamieszczona w polu do wpisywania destynacji.

Podaj daty wylotu oraz opcjonalnie godziny startu.

Podaj liczbę osób, dla których chcesz zarezerwować bilety lotnicze.

Po wybraniu wszystkich opcji kliknij "SZUKAJ".

xFlight
Krok 2: szczegóły do góry

W tabelce na samej górze znajdziesz informację o 5 najtańszych przewoźnikach i ilości przesiadek.

W części głównej tuż poniżej prezentowane są oferty zgodne z podanymi kryteriami wyszukiwania. W większości przypadków możesz wybrać inne taryfy niż zaproponowane (inne loty i godziny lotów w tej samej cenie). Po kliknięciu strzałki lub informacji o ilości przesiadek ukażą się jej szczegóły (linia lotnicza, numer lotu, lotniska, daty, godziny lotów, czas lotu i informacja o ewentualnych przesiadkach).

W panelu bocznym widzisz: szczegółowe filtry, wyszukiwarkę pomocniczą oraz inne przydatne informacje.

Aby wybrać określoną ofertę i przejść do rezerwacji wystarczy kliknąć przycisk "WYBIERZ".

xFlight
Krok 3: formularz i rezerwacja do góry

Na trzecim etapie rezerwacji zobaczysz podsumowanie wybranej oferty, z dokładnym zestawieniem cenowym. Na tym etapie możesz wybrać usługi dodatkowe oferowane przez wybranego przewoźnika.

W sekcji "dane pasażerów" podaj imiona, nazwiska oraz daty urodzenia każdej z osób, dla której rezerwujesz bilety lotnicze. Po rozwinięciu opcji dodatkowych możesz podać informacje uzupełniające np. dot. programu lojalnościowego czy preferowanych usług (typ posiłku, rodzaj miejsca,...).

W kolejnej sekcji podaj dane osoby lub firmy rezerwującej na którą zostanie wystawiony rachunek.

W sekcji "płatność' wybierz formę płatności, rodzaj karty kredytowej, jej numer, właściciela, kod CVC oraz datę ważności.

Zapoznaj się z warunkami rezerwacji oraz warunkami linii lotniczej i zaakceptuj je.

Sprawdź dane, jeśli wszystko jest poprawne kliknij "REZERWUJ".

xFlight
Krok 4: potwierdzenie do góry

To już koniec rezerwacji. W kilku prostych krokach zarezerwowałeś bilet lotniczy. Otrzymasz teraz potwierdzenie, a po dokonaniu płatności potwierdzenie od linii lotniczej i e-bilet.

Jesteś tutaj: Strona główna > XFly
wstaw na FB